#142 Zrozumieliście swój błąd

podium

I tak oto stanęliśmy u wrót pojedynku finałowego. Jak z dzisiejszej perspektywy patrzę na ten miniony, pełen pojedynków miesiąc, to aż nie mogę uwierzyć, że tak… wlókł się jak cholera! Boże Przenajświętszy – toż to były katusze, jakby mnie kto frytkami posypanymi papryką karmił! Na szczęście koniec już blisko. Niestety, obserwując niepokojący rozwój mojej grypy, wygląda to na nasz wspólny koniec – mój i konkursu BBC08…

Wiele rzeczy nie szło tak, jak powinno. A to Dacia Logan MCV roznosiła w puch o wiele lepszych rywali (w końcu jest w finale – dalibyście za nią złamanego grosza, gdyby można było obstawiać na starcie konkursu?), a to sondy wysiadały (głowy nie dam, ale teraz chyba już działają… jak je naprawiłem? Nijak. Odczekałem i same ruszyły…), a to poprzez niekorzystne losowanie i mój durny pomysł, by skupić się na wnętrzach, do finału nie weszło żadne BMW, a to w końcu fankluby się zaktywizowały i nawałnicą na swoich ulubieńców klikać zaczęły (nie, nie mam nic przeciwko temu – zarówno Renault Laguna jak i VW Passat zasługują na finał, szkoda tylko, że fanklubowcy innych marek to ciamciaramcie…).


 

To tylko cztery drobiazgi z listy 37, którą sobie gdzieś spisałem, ale najpewniej snując się po domu w malignie, gorączce i dreszczach wydmuchałem w nią nos, roznosząc ją na strzępy gęstą i pełną wirusów zawiesiną. To znaczy, żeby być precyzyjnym, nie mogła być to sama gęsta zawiesina, bo taka nie dałaby rady kredowej kartce, na której listę spisałem – musiał być w tej zawiesinie jakiś śrut, coś twardego… zapewne kozy.

Jedna rzecz w tym wszystkim jest pozytywna. No, w zasadzie dwie, ale o tej drugiej wiedziałem od dawna… od dawna wiedziałem, że konkurs Best Bloggers’ Car 2008 w końcu się skończy i nie będę musiał co noc coś postować i sondami zarządzać, a wierzcie mi, to cholernie upierdliwe, wyczerpujące i… byłoby ciekawe, gdyby nie grypa.

Czymże jest zatem ta pierwsza pozytywna rzecz? Otóż jest nią fakt, że zrozumieliście swój błąd – tegoroczny i zeszłoroczny. Chodzi o Mercedesa CLS oczywiście. Rok temu odpadł w eliminacjach, przywróciłem go w półfinale, gdzie ponownie wyleciał. Tym razem znów odpadł w eliminacjach, ale przywrócony w półfinale został w grze. Muszę przyznać, że psim swędem, bo w pojedynku z Mazdą 6 zdobył dokładnie tyle samo głosów – więc oba auta weszły do finału (który nota bene ruszy dzień później, bo we wtorek).

Cieszy mnie, że coś do was dociera – nabieracie odpowiednich upodobań, prawidłowo kształtuje się wam gust motoryzacyjny i ewidentnie wyrabia się poczucie piękna. Wolno bo wolno, ale zawsze! Brawo!

yoda

Widzę jednak, że droga długa przed nami jest, padawanie. Ale gotowy jestem ja na małych kroków metodę, w której jak widzę postępy czynicie. Wiem, że CLS-a mianem ten konkurs ochrzczony nie będzie, ale BBC09 może areną jego tryumfu zostać! Tak. Mocy ciemnej wtedy unikniecie, która dziś i onegdaj myszkę źle wam prowadziła, błędne kliknięcia generując. Mhmmm. Finałowy ten pojedynek, co lada dzień nadejdzie, rozsądźcie wedle widzimisię własnego, bo ostatni to zaiste konkurs, w którym wolna wolę macie. Dziś jeszcze nie, ale za rok, to niech moc (przy jak najniższych obrotach i moment o płaskim przebiegu) będzie z wami! Tak.

7 komentarzy

  1. tak z ciekawości chciałbym wiedzieć co zrobisz jak Logan wygra ten pojedynek? podasz się do dymisji? a może jakąś komisję do zbadania sprawy zwołasz? rzucisz zabawki i pójdziesz do innej piaskownicy? :)

  2. @Gfurm: Pytanie brzmi: “Co WY zrobicie, jak Logan wygra ten konkurs?” Ja tylko opisuje, tworzę sondy, administruję i w każdym pojedynku oddaję swój jeden głos. To Wy rozstrzygacie i to o Was świadczą takie a nie inne wybory. Tak więc, sami zdecydujcie czy chcecie, bym przez cały najbliższy rok pisał do Was ze wschodnim zaśpiewem głównie o pracach polowych i metodach układania snopków tak, by siano szybciej schło, czy jednak wolicie jakoś tak normalnie o samochodach bardziej ;-)

  3. Blogomotive, jak CLS przerżnie, to w przyszłorocznym BBC przestaniesz go podsadzać na każdy kolejny schodek?

    A wygra Dacia Logan ;)

  4. ale CLS normalnie w swoim kiepskim stylu idpadł w el, a potem tylko cudem, dzieki Tobie przywrócony do życia, nie przerżnął pojedynku z Mazdą – innymi słowy jest w finale autem które z przebiegu głosowania najmniej zasłużyło, żeby w nim być, więc się tak nie jaraj nie wiadomo czym

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *