(m128) Dyblog nr 009 dla krzychoo

No i mamy lidera klasyfikacji generalnej – krzychoo po raz drugi zmusił mnie do pracy koncepcyjnej, graficznej i PDFowej, bo Dyblog mu się należy. Bez dwóch zdań. I to już drugi w karierze.

Pamiętacie? Pierwszego dostał, bo sokolim okiem wyczaił w jakimś kibelku naklejkę promującą mój blog (nota bene – zrobiłem kiedyś kilka takich, ale nie zdążyłem nic z nimi zrobić, bo mi je ktoś zwędził i na własną rękę porozlepiał gdzie popadnie ;)

Tym razem spełnił swój obywatelski obowiązek – zauważył, że niektóre z eliminacyjnych sond nie zostały poprawnie zakończone (pieprzone PollDaddy!) i nie… nie zagłosował opierając się pokusie zmiany losów motoryzacyjnego świata. Doniósł mi o tym drogą mailową. Krzychoo – kolejny dyblog Twój. Wydrukuj i zawieś obok pierwszego. Dwa to już kolekcja – kiedyś zaimponujesz wnukom. Gratulacje!

Tutaj wersja większa. A tutaj PDF.

3 komentarze

  1. Jestem wzruszony. Po raz kolejny.
    Faktem jest też, że łatwiej było mi się powstrzymać – gdyby niezamknięta ankieta dotyczyła którejś Alfy… Oj nie wiem co by było… :)

  2. Ech rzepak, rzepak. Momentami ocierasz się o dyblog, by zaraz potem wszystko spaprać. Pamiętasz, co tutaj sugerowałem w komentarzach? Tak trudno zebrać się, wstać wcześniej i podskoczyć z rana mi auto odśnieżyć? ;-)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *