(m263) Fotki z Toru Poznań

Chłopaki (i dziewczyny) z BMW Klub Polska zamieścili obszerną galerię zdjęć z naszych majowych jazd torowych. Obejrzyjcie, jak śliczne są niektóre beemki.

Tutaj jest galeria zdjęć. Naprawdę niektóre są fajne. Na dwóch nawet ja jestem – na szczęście w oddali lub bokiem ;)

I teraz zagadka – zgadnijcie, które auto zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Podpowiem, że nie chodzi o wygląd, kolor ani wnętrze. Chodzi o dźwięk. I nie o dźwięk wydechu (bo ten łatwo można stuningować – ale akurat wydech to auto miało seryjnie cichy – inaczej byłby problem z wjazdem na tor), ale o dźwięk silnika. Uwielbiam słuchać silnika – bo to, co dochodzi spod maski moim zdaniem 100 razy silniej wskazuje na możliwości auta, niż pierdzenie i grzmoty z wydechu.

Zagadka jest trudna, więc tutaj zamieszczam odpowiedź. Ale nie idźcie na łatwiznę – zerknijcie na zdjęcia w/w galerii i dopiero sprawdźcie, czy byliście blisko. Moim zdaniem nie macie szans.

8 komentarzy

  1. Piękny ten BAUR E30 na zdjęciu 25

    A i M3 E90 sedan niezgorsze. Gdyby dało się skasować w nim poczwórny wydech, byłby ideałem dla ludzi, którzy chcą mieć mega frajdę, bez pokazywania, że ich stać.

    A co do “rekiniastej siódemki” – znajomy ma taką w wersji 745i, czyli silnik z lat 70-tych z turbiną. Wyjątkowy wynalazek… Ale jeździ świetnie. Jest dowodem na to, że samochód nie musi być strasznie sztywny, żeby się dobrze prowadzić. Wystarczy, że będzie lekki…

  2. No tak, M635 którego nie ma na zdjęciach ;). Ale widzę piątkę, na której ten wóz był bazowany, więc na nią stawiam :)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *