(m317) Drift Taxi (2/2)

Niespecjalnie mam dziś coś ciekawego do powiedzenia, dlatego na szybko wrzucam zaległy filmik typu “Steadicam” z jazdy driftową taksówką z Wojtkiem Dobrzenieckim.

Oraz w ten weekend w Warszawie będzie możliwość liźnięcia podstaw driftu. Doskonale się składa, bo nie tylko będę lizał, ale również nagrywał – pożyczyłem sobie GoPro na tydzień. Jest nadzieja, że tym razem będzie na filmikach widać coś jeszcze poza jednym wielkim rozmazem. O ile oczywiście moja Vista na Lenovo udźwignie montaż…

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jako pasażer, do Nissana Skyline wsiadłem dzięki uprzejmości Jakuba z firmy MotoPrezent. Jeśli chcesz na własnej skórze zweryfikować to, co napisałem – tutaj znajdziesz niezbędne informacje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Teksty opublikowane w ramach mojej współpracy z MotoPrezent.pl:
» Marzenia nastolatka
» KTM X-Bow
» Lamborghini Gallardo
» Honda S2000
» Mitsubishi Lancer Evo X
» Drift Taxi (1/2)
» Drift Taxi (2/2)
» Mitsubishi Lancer Evo RS
» Wstęp do driftu by Faruk Kugay (1/3)
» Wstęp do driftu by Faruk Kugay (2/3)
» Wkrótce: Wstęp do driftu by Faruk Kugay (3/3)
» Wkrótce: Dodge Viper

15 komentarzy

 1. Vista na Lenovo… to tak jakbyś powiedział: Mój 125p z silnikiem od Alfa Romeo… Chłam w ładnej obudowie… Ani jedno ani drugie do niczego się nie nadaje :P…

  Kup se wreszcie Mac’a :P

 2. Będzie dobrze Blogo, tylko pamiętaj o naładowaniu baterii w lapku, bo prawdopodobnie padnie Ci na samym początku :) Przy nagrywaniu (laptop otwarty, zimno w aucie, kamerka podłączona przez usb) bateria wytrzyma ok. 1h.

  Powodzenia i pamietaj, żeby schować nochala !

 3. Ej, Bazyl, ale to GoPro nagrywa na kartę – laptop służy do obróbki. I właśnie boję się, że mi się zwiesi przy jakości lepszej niż 640×480.

 4. Lenovo samo w sobie jest wporzo, Vista ofkors mniej, ale najbardzie liczy się to jakie masz “flaki” w tym lapku i na czym obrabiasz.

  A Mac’i (Mac’e?) są dla… ten tego..


  dla gadżeciarzy ;P

 5. @Camel: jeśli Profesjonalistę określasz mianem gadżeciarza to rzeczywiście… zgadza się ;)

  Na najmniejszym MacBooku Air obrobisz taki filmik bez mrugnięcia okiem… i to nie musząc kupować specjalnych programów, dodatkó etc…

  Pozdro

 6. @ Wyszyna- stereotyp. Teraz Mac’i mają dokładnie te same bebechy jak normalne PC czy laptopy. Postaw sobie MacOS na zwykłym kompie i masz to samo w innej obudowie… A profesjonaliści robią na Mac’ach bo są przyzwyczajeni do OS’a, z czasów, kiedy Apple robiło własne, wydajniejsze układy, i warto było z nich korzystać ;)

  PS.
  Blogo nas zaraz pozabija :P

 7. @Szczypior: Mówisz serio czy sie wyglupiasz bo nie wiem czy nie masz o tym zielonego pojęcia (Apple to nigdy nie chodziło o sprzęt, tylko o oprogramowanie i funkcjonalność) czy masz ironiczne poczucie humoru ;-)

 8. @wyszyna: Czy ja wiem. Dawniejsze produkty Apple były sporo wydajniejsze od ówczesnej konkurencji jeśli chodzi o wszelkiego typu obróbkę grafiki. Być może chodzi o optymalizację OSu, ale tego już nie wiem. A jeśli tak, to Ty masz rację.

 9. Blogo – nie wiedziałem, że GoPro nagrywa na kartę, sprytne urządzenie :)
  Ja swoje wyczyny nagrywałem zwykłą kamerką internetową podpięta przez usb do lapka :)

  Co do obróbki nagranego materiału – mam średniej klasy kompa (stacjonarne pudełko) i spokojnie obrabiam materiały w HD 1080p… więc 640×480 to chyba nawet kalkulator pociągnie.

 10. Ja już wiem, że mam problem. Mój aparat nagrywa filmy max 30 sek. Obróbka tak niewielkiego pliku to dla mojego Lenovo pikuś.

  Ale GoPro nagrywać może jednym ciurkiem 16GB (bo taką ma kartę ta pożyczona kamerka). Muszę pamiętać, by często robić przerwy w nagrywaniu – gdy plik jest za duży, nie importuje mi się nawet do Windows Movie Makera.

  Wiem, wiem – “Kup se Apple”.

 11. @Blogo: Zaczynasz gadać jak trzeba – jeszcze trochę indoktrynacji i pozbędziesz się tego dziwnego HaTeCe i kupisz sobie porządnego iPhone’a ;)
  Może nawet SIRI Cię pokocha :P

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *