KONKURS: TomTom GO 500 na wieczne testy

TomTom GO 500

Aaaaaaaby zgarnąć TomToma GO 500 (którego pobieżnie opisałem tutaj) wystarczy, że (1) wyślesz maila z krótkimi odpowiedziami na kilka pytań i (2) dwuosobowe jury właśnie Ciebie wybierze. Bułka z masłem, wszak praktycznie w każdym losowaniu Lotto jakaś szóstka pada, więc i tu jest szansa.

Wyślij e-mail pod adres edward.paplauski@fleishmaneurope.com (oraz CC do mnie proszę: blogomotive@gmail.com) z tematem: Blogomotive. E-mail powinien zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Czy masz prawo jazdy? Jeśli tak, to jak długo?
  • Ile czasu dziennie spędzasz w samochodzie?
  • Dlaczego jesteś najlepszym kandydatem na testera TomTom (500-1000 znaków)?

.

TomTom GO 500

Edka znam średnio, raczej korespondecyjno-telefonicznie i nie do końca wiem, jaką charyzmą dysponuje, więc nie mogę obiecać, że to ja niezależnie zdecyduję o zwycięzcy. Ale będę walczył o swojego faworyta, wiadomo. Co ważne, osoba która wygra zobligowana będzie to przesłania mi napisanego przez siebie testu (najpóźniej 2 tygodnie od otrzymania nawigacji wraz z tą fajną ładowarką), który ja później zredaguję stylistycznie i wrzucę na bloga. Oczywiście sprzęt zostaje u testera – na wieczne testowanie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija za 2 tygodnie,
czyli w czwartek 12 września o 23:59.
Powodzenia.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PS. Sorry, że tak zdawkowo i bez żadnych śmiechostek, ale przerabiam najmojszą na Maserati (czyt. mazerati) i pochłania mnie to bez reszty.

16 komentarzy

  1. nie w Twoim stylu ten konkurs, czytałem przewijając w dół, myślałem że na dobry początek robisz sobie żarty aby po chwili stwierdzić że nas wkręciłeś i powiedzieć jak konkurs wygląda na prawdę, a tu się okazuje że to na prawdę tak… Blogo, Blogo…

  2. Nie, no jasne, opublikuje bez redagowania a tam w tekście będzie „gupi blogo”, „blogo zbuk” albo nawet „blogo to siurek”. O niedoczekanie!

  3. @BLOGO – to to pół biedy jeszcze. A jak Ci taki ktoś ukryje w tekście podprogowe przesłanie „Blogo to kryptofan marki Tata Indica”? :)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *