#418 Mini spot w Krakowie

Infiniti w Krakowie

Szwagierki i Szwagry, ja wiem, że jest zimno i wieczorem już się nie chce nic robić, ale w najbliższą niedzielę nie ma to tamto, musicie ruszyć siedziska i się ze mną spotkać w Krakowie, bo mi się już ckni, non stop przed komputerem siedzę, wszelkie skillsy interpersonalne straciłem, bo ludzi na oczy nie widuję.

Jadę sobie z dziewczynami na 4 dni do Krakowa – Wawel, Wieliczka, Zakopane plus knajpy, knajpy i chyba jeszcze knajpy. Jadę naprawdę fajnym Infiniti Q50 na pełnym wypasie (364 konie, hybryda, AWD plus jakaś aplikacja na Androidzie, dzięki której można normalnie fejsbukować z auta).

Infiniti Q50 S

I sobie pomyślałem, że ciągle tylko te spoty w Warszafce i Warszafce, więc… jeśli chcecie pogadać, dostać moją naklejkę i obadać naprawdę fajne Q50, to normalnie zapraszam!

Kraków
Galeria Bronowice

Parking podziemny (ponoć jest tam ciepło)

Niedziela (26/01)
Start o 20:00, koniec niespecjalnie późno, bo następnego dnia wracamy do Wwy.

I teraz trzy uwagi, disklejmerami gdzieniegdzie zwane:

 1. Miejscówkę zasugerował Misiek, więc wszelkie “Są lepsze miejsca na mini spot!” oraz “A czemu nie gdzieś indziej?” proszę kierować do niego – ja w Krakowie znam tylko rynek, ale tam się niespecjalnie da chyba autem wjechać, a jeśli nawet to o 20:00 byśmy pod gołym niebem zamarzli.
 2. Niestety nie będzie możliwości pojeżdżenia sobie tym Q50, bo następnego dnia muszę spokojnie i bez przygód wrócić z rodziną do Wwy, więc nie mogę ryzykować, że ktoś, coś, w słup lub w ścianę, ja wiem, że niechcący, ale co potem, smuteczek, sami wiecie.
 3. Oraz mimo wszystko (że zimno, że późna pora, że w niedzielę to się już wychodzić z domu nie chce) doceńcie proszę to, że ten mini spot organizuję, bo nie było łatwo – Ryba się nieźle zburchliła, jak się o moich planach dowiedziała i powiedziała nawet coś tak mocnego: “Nic ci nie mówię, jak w domu co drugi wieczór spędzasz przed komputerem, ale teraz naprawdę mógłbyś sobie darować i cały czas poświęcić nam”. Czuję, że źle robię organizując ten spot, ale z drugiej strony, co mnie nie zabije (w domyśle: Ryba), to mnie wzmocni.

.
Infiniti Q50 S

28 komentarzy

 1. Szkoda, że nie weźmiesz Najtwojszej. W niedzielę kupiłem e46 w sedanie i chciałem sobie pooglądać czego mojej brakuje do ideału :P

 2. @Andrzej: GRATULACJE! Ale się nie dołuj, ja poza fajnym silnikiem to mam praktycznie golasa – z tyłu korbki w drzwiach, radio było na kasetę, fotele były w materiale, kiera jest bez guzików.

 3. Ja mam zewnętrznie golasa. W ogóle to auto nie robi wrażenia z zewnątrz. Środek mam super bo w czerwonej skórze i robi wrażenie. Auto jest w niezłym stanie, ale tak czy inaczej wymaga trochę pracy i serca ;)Jedno mam czego możesz mi zazdrościć! Silnik :) moja ma 2,8 :P

 4. Blogo pamiętaj, że w warszawie zimą też są otwarte podziemne parkingi i każdy powód jest dobry, żeby urządzić mały spot.

 5. Fejsbuk w samochodzie! Czekamy na pierwsze doniesienia, jak ktoś wy***ał czołówkę podczas zmiany statusu…

 6. I ja będę. A co do tego jak się znajdziemy – obserwujcie sufit parkingu, gdzie będzie czerwono, tam jest spot.

 7. To akurat rzut beretem ode mnie, więc jak najbardziej doceniam, zwłaszcza, że przyjadę krewniakiem Infiniti (wiekiem zdecydowanie bliżej mu do najmojszej, ale pod względem rozmiarów jest bardzo podobny).

  Zwykle jest dużo wolnych miejsc najbliżej wjazdu na najniższy poziom, po prawej stronie (bo to jest względnie daleko od wejścia do galerii – czyli pewnie ze sto, a nie piętnaście metrów).

  Do zobaczenia!

 8. A ja na 22 do roboty. Nie dam rady zawinąć się z porotem żeby zdążyć. Jakby to była 19:30 chociaż :(

 9. Dzięki za miłego spota tylko szkoda że tak mega zimno było i nogi przymarzały do posadzki :/

  Kiedy powtórka? Hmmm? Blogo?
  :-D

 10. Blogo dalej stoi zamarznięty w tym Krakowie czy go w końcu straż miejska zamknęła za nieprawidłowe parkowanie? GDZIE JEST USB ciągu dalszy?????? Ja się pytam!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *