(m517) Wtem na Autokracie!

BMW E46 i BMW 4 Gran Coupe

O, takie luźne porównanie najmojszej z BMW 428i Gran Coupe.

Najlepszy cytat z tekstu Mateusza to bez wątpienia ten: “Rafał, autor bloga Blogomotive oraz właściciel jednej z ładniejszych “trójek” E46 w Polsce (323i z 1998 roku), jest totalnym przeciwieństwem stereotypowego kierowcy BMW. Luźne dżinsy, sweter, zdecydowanie niesportowe obuwie.”

Wszystko mi się w tych dwóch zdaniach podoba i nie zmieniłbym ani jednego słowa!

Miłej lektury: Czy BMW idzie w dobrym kierunku? (Autokrata.pl)

15 komentarzy

 1. Takie kategoryzowanie i pogłębianie stereotypów na ogólnodostępnej domenie .pl, może przynieść poważne konsekwencje i perturbacje po publikacji.. Uważaj lepiej.
  .

 2. no no…. niezłe promo :) ale przeglądając foty to na pierwszy rzut oka pomimo upływu wielu długich lat zmian w środku specjalnie nie widać :)

 3. Ale się tam kłótnia wywiązała. Ale Cię próbowali, za wszelką cenę zjechać Rycerze Autokraty haha

 4. Normalnie aż się boję zapytać ile czasu poświęciłeś na pucowanie zbiornika płynu do spryskiwaczy i czochranie dywaników ;D

  Szacun – na fotkach czterysześć nic a nic nie ustępuje młodszej siostrze z zawyżonym BMI.

 5. Zbiorniczek płynu umyłem w lipcu przy okazji przedwakacyjnej wymiany pompki na niezepsutą. A dywaniki i całe wnętrze było prane dzień przed fotkami.

  W ogóle to się strasznie do tego spotkania / tej sesji napiąłem, żeby auto jako tako wyglądało, żeby mi potem wstyd nie było. Aż mi teraz głupio za tę napinkę, zachowałem się jak nie ja.

 6. Wyszło zacnie – jak na co dzień większość spotykanych na ulicy e46 budzi we mnie równie wiele emocji co wiaderko kleju do drewna, tak najtwojsza na serio mi się podoba. Bez ekstrawagancji, bez wszechobecnej germanizacji (chwała Ci za to), czysto, klasycznie i z lekkim podkreśleniem fajnych rzeczy.

  No i w końcu z normalnymi kierunkami (chyba wiem już czym była zmotywowana ta niespodziewana zmiana;).

  Good job – serio. Tak bez droczenia.

 7. Autokata:”Luźne dżinsy, sweter, zdecydowanie niesportowe obuwie”


  lordqra:”żona kupiła mi czapkę a’la worek :D”

  Blogo czas na bloga modowego….zaczynasz wyznaczać trendy:)

 8. Nie jestem gotów na założenie bloga modowego – nie poradziłbym sobie z tą górą gotówki, którą bym na nim zarobił. Zacząłbym bezsensownie tuningować najmojszą, kupować coraz to większe mieszkania i kolejne czapki… aż skończyłbym bez grosza przy duszy, rozwiedziony, bez praw do kontaktu z córką.

 9. Eee autokrata? Serio? Przecież to że ten człowiek rozwala jeden artykuł na 6 stron, to jest wystarczającym powodem żeby sobie darować, a poza tym to taki motoryzacyjny onet… Bicz plis. Nope.

 10. Blogo naprawdę aż 11 pali najtwoższa przy 140km/h. U mnie wychodzi coś koło 9-9,5 a przy 100-120 około 8. Kiedyś jadąc 150km drogami krajowymi z prędkością 90-100km/h wyszło mi 7.1. Sam byłem w szoku, ale jak mam M54b22, może dlatego. A ile żłopie Ci w mieście? Moja 11,5 – 12.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *