OgólneKobiety i aktywność fizyczna

Kobiety i aktywność fizyczna

Doskonale wiadomo o tym, że kobiety chcą być aktywnymi fizycznie głównie ze względu na to, że chcą lepiej wyglądać, czyli chcą zrzucić pewną ilość nadmiernych kilogramów i nabrać tych ciekawych krągłości. Mężczyźni też biegają i jeżdżą rowerem dokładnie ze względu na te same powody. Dodatkowo liczy się też i to, by być bardziej zdrowym od całej reszty, czyli od ludzi, którzy co ranek piją jakąś tanią kawę i palą tanie papierosy. Z takim trybem życia rzecz jasna trzeba zerwać i to niemal z dnia na dzień, bo to się opłaci i to zwłaszcza kobietom, które chcą się czuć tymi atrakcyjnymi i na dokładkę docenianymi też za inne zalety. Tymi innymi zaletami mogą być opiekuńczość i współczucie. Te dodatkowe plusy trzeba podać potencjalnemu partnerowi w tej ciekawej formie i to tak by facet, którym interesuje się dana kobieta zwrócił na nią uwagę. Podstawa w tym uwodzeniu jest rzecz jasna aktywność fizyczna i wiele innych spraw dodatkowych, czyli to dogłębne dbanie o twarz i o wiele innych drobiazgów, choć te drobiazgi to jedynie upiększenie całokształtu, którym jest sylwetka kobiety biegającej i jeżdżącej na rowerze.

Kobiety i siłownia.

Nikogo nie zaskakuje to, że kobiety uprawiają sporty, niektóre z nich nawet trenują sztuki walki. Takie podejście do spraw egzystencjonalnych jest rzecz jasna bardzo ważne i jeśli chodzi o aktywność fizyczną to nawet w przypadku kobiet istnieje ta dowolność. Trzeba też pamiętać o tym, że kobiety mogą nawet wybrać to trenowanie ze sztangą, czyli z gryfem i ze znacznym obciążeniem, ale niewiele z nich tak postępuje, bo solidnie umięśnione kobiety wyglądają raczej dziwnie i dlatego wiele kobiet stawia na te lekkie hantle, na ławkę skośną do robienia brzuszków i czasami nawet na ten Atlas. Takie podejście do sprawy jest ważne, bo trzeba budować atrakcyjność, a nie tę znaczną siłę fizyczną, która niezbyt smacznie łączy się z atrakcyjnością. Tak te prawdy postrzega wiele kobiet i dlatego wybierają na siłowni tylko te sprzęty zaliczane do typowo kobiecych, po to by zrobić coś by stać się atrakcyjniejszymi. Mogą równie dobrze zacząć tę zabawę na profesjonalnej siłowni, po to by stać się silniejszymi, ale lepiej z tym nie przesadzać.

Inne istotne prawdy.

Wiele kobiet jedynie zmienia własną dietę i zaczyna to bieganie powiązane z parkiem lub z jakąś częścią dobrze im znanego lasu, bo zmiana żywności na ekologiczną, odstawienie papierosów i bieganie kosztują zdecydowanie najmniej. Warto też dodatkowo postawić na rower, czyli może być to ten miejski, który zastępuje kobiecie walczącej o atrakcyjniejszą sylwetkę samochód.

Powiązane posty