Car detailingCzym jest car detailing i dlaczego powinieneś się na niego zdecydować?

Czym jest car detailing i dlaczego powinieneś się na niego zdecydować?

Car detailing jako branża rozwija się jak nigdy dotąd. Liczba prawdziwych pasjonatów pielęgnacji rośnie z każdym dniem. Dlaczego warto zabrać go do detailerów? Dlaczego zwykła myjnia nie wystarczy? Cóż, są różne powody.
Car detailing to nie tylko zwykła myjnia. Owszem, wiąże się z myciem, ale jest tego o wiele więcej mycie to tylko mała część. Prawdziwa praca detailerów zaczyna się przed myciem.

Wyjaśnijmy podstawy

Przed omówieniem korzyści płynących z detailingu samochodu, najpierw pokryjmy podstawy. Samochód otrzyma cytrusowe mycie i pianę śnieżną pre-wash. Następnie dostanie 2 wiadro mycia przy użyciu osłon na ziarno, dobrze nasmarowany szampon i rękawicę do mycia zaprojektowane, aby zamknąć brud, usuwając go bezpiecznie z powierzchni, w przeciwieństwie do gąbki. Po tym zabiegu plamy smoły i pył hamulcowy, które mogą powodować rdzę, zostaną usunięte chemicznie.

Następnie detailer usunie cały ściśle związany brud i kurz z lakieru samochodu za pomocą maty do glinkowania lub baru do glinkowania. Następnie swirls i zarysowania, które nie są zbyt głębokie mogą być usunięte z precyzyjnego polerowania i szlifowania więc Twój samochód farba zostanie przywrócony do błyszczącego połysku. Można go zabezpieczyć warstwą wosku lub zastosować powłokę ceramiczną. Efekt końcowy może wyglądać jak wykończenie z salonu… lub lepiej.

Wnętrze samochodu może być również dokładnie wyczyszczone. Poduszki, skóra, dywany, bagażnik, otwory wentylacyjne i inne elementy zostaną dokładnie wyczyszczone. Użyte zostaną specjalne produkty, narzędzia, środki czyszczące itp. A na koniec jeden z naszych odświeżaczy powietrza o wybranym przez Państwa zapachu zostanie rozpylony we wnętrzu. Również tarcze kół zostaną dokładnie oczyszczone.

Korzyści dla klienta

Zwiększona wartość rynkowa

Detailing samochodu dodaje wiele do wyglądu i czuć wnętrza, jak również na zewnątrz samochodu. Wygląd samochodu może być zachowany tak jak wtedy, gdy został kupiony. Powłoki na szkle będzie również dodać wiele do ogólnego poczucia jazdy poprzez poprawę jasności i zmniejszenie potrzeby wycieraczek okiennych.
Każdy nabywca 2nd hand car zauważy, jak dobrze został utrzymany, jedną z pierwszych rzeczy, które sprawdzają. Jeśli samochód nadal wygląda i czuje się tak samo jak nowy … wartość idzie w górę. Każdy doświadczony zespół detailingowy skupia się na każdym drobnym szczególe. Jakość świeżego detalu nigdy nie przestaje zadziwiać.

Łatwiejsze utrzymanie samochodu – lub my możemy utrzymać go dla Ciebie

Podczas procesu detailingu, lakier samochodu jest polerowany w etapach, aby zmniejszyć lub usunąć rysy, gdzie to możliwe. A co najważniejsze, lakier może być pokryty powłoką ceramiczną i uszczelniony na wszystkich powierzchniach, wewnątrz i na zewnątrz. Powłoka wosku lub ceramiki chroni lakier samochodu przed wszystkimi wpływami środowiska.
Powłoki te są odporne na promieniowanie UV i chemiczne oraz chronią samochód przed żywiołami, podczas gdy inne blakną i niszczeją. Zalecamy przestrzeganie naszego procesu pielęgnacji po każdym detalu, aby to utrzymać… (zapytaj nas, czy chcesz, aby nasi detailerzy utrzymali to dla Ciebie w naszej jednostce lub przez nasz zespół mobilny)

Przedłużenie żywotności wnętrza

Kiedy źle utrzymane wnętrze może szybko stać się poplamione, zużyte i często podnieść trudne do przesunięcia zapachy.
Wpływa to na życie tkaniny, pracy skóry i długowieczność innych części samochodu zbyt. Nasi detailerzy dbają o wszystkie takie najdrobniejsze szczegóły wewnątrz samochodu i będą cytować, aby usunąć jak najwięcej szkód, jak to możliwe, aby przywrócić go do życia.
Skóra otrzymuje traktowanie, na które zasługuje. Dywany i bagażnik samochodu również otrzymuje dokładne czyszczenie. Polega ono na czyszczeniu z dużą ilością szorowania, szczotkowania, odkurzania, użyciu specjalistycznych produktów i narzędzi, aby uzyskać uczucie świeżości dla właściciela. Na koniec rozpylamy wybrany przez Ciebie zapach, aby nadać Twojemu samochodowi zupełnie nowy charakter.

Twój samochód to nie tylko maszyna, to księga wspomnień

Dla wielu właścicieli samochód nie jest tylko zwykłą maszyną. Jest to dla nich pasja. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać go w najlepszym stanie. Uczucie prowadzenia dobrze utrzymanego samochodu jest bezcenne. Samochód pomoże Ci stworzyć tak wiele rodzinnych chwil, wspomnień z długich jazd, nocnych wypadów. Będzie wiele miłych wspomnień związanych z Twoim samochodem. Jest to przedłużenie Ciebie i jego wizerunek odzwierciedla Ciebie. Stan i wygląd samochodu zawsze będzie wart utrzymania.

Powiązane posty