★ YOUTUBE★ VLOG

#497 (V2) Jak wygląda casting do „Ugotowanych”

Casting do Ugotowanych

Wiem, wiem – to jest blog motoryzacyjny, a nie jakiś landing page vlogera. Ale niedźwiedź ze mną – robię co mogę, by było samochodowo – noszę odpowiednie koszulki, nagrywam podczas tankowania, no staram się.


Bezpośredni link do YouTubekomentarzy 10

 1. ozz

  Szkoda, że poczytać na razie nie ma co, ale.. panie, skok jakościowy tymi ostatnimi filmikami jest naprawdę zauważalny.. Tak dalej, dobrze się ogląda:)

 2. Kzk

  Jest kot na filmie, do tego wchodzi do pudełka (a po drodze jedzenie i na końcu upadek), zatem jest wszystko czego potrzebują internety :D ale mówiąc poważnie, to czasem sobie można w takie dygresje czy offtopici uciec. Nie samą motoryzacją człowiek żyje.

 3. Blogomotive

  Coś się we mnie zapał do pisania wypalił. Jakoś nie mogę się w sobie zebrać, by wieczorem na 4h do tekstu usiąść. Ale do klejenia filmu, jak najbardziej. To chyba znak czasów.

 4. balbulus

  Wiesz co, Blogo… Kicha. Kiedyś fajnie pisałeś, z jajem, przyjemnie się to czytało.
  A teraz poczytać nie można… I to jest największy problem.
  Wideło to ja popierdzielił, tekstu!!

 5. sasza

  „Jakim jesteś żywiołem?”. Nie wierzę. Ma-sa-kra. Nie myślałeś Blogo, żeby się jednak pogodzić z tą dziurą w murze? ;-)

 6. Valleyman

  Tylko tak dalej panie B. trzymam kciuka jak zawsze

 7. Gościu

  Blogo,

  Kiedyś jechałem po Twoich filmikach, bo było suabo, bardzo suabo. Ale teraz jest już niemal profi. Fajnie wykorzystujesz różne techniki, dźwięk jest okej, podkład muzyczny, różne ujęcia, ciekawy montaż.
  Tekstów szkoda, ale ostatnimi czasy nie było z nimi dobrze. Teraz filmy Ci lepiej wychodzą – zostań vlogerem (co to k… jest vloger?!?).

  „Ugotowanych” widziałem kilka odcinków. Nawet dobrze się to ogląda do kotleta. Z tego co zauważyłem zawsze jest tam 3 nadzianych gości – właściciele firm, adwokaci itp z wybajerzonymi chatami i furami. I jeden taki nomalny, mieszkanie bloku, fura >10 lat, ciekawe zainteresowania i osobowość. Kim będziesz?
  Podpowiem Ci jeszcze, że ten czwarty nigdy nie wygrywa :(

 8. W.

  Odskocznia zawsze się przydaję, aby odpocząć od tego samego tematu, nawet jeżeli się go kocha. Dobra jakość nagrania i montażu. Oby tak dalej !!

 9. Gang

  Blogo jest jak gościu piszę. Załatw sobie na nagranie jakąś wypasioną furę i potem przy kolacji mów, ze całą kasę zawsze w auta pakujesz.

  Jaką atrakcję planujesz? Vlog? Gokarty? Przewieziesz ich najtwojszą po torze?

 10. Daozi

  Co to za podkład muzyczny? Czyjeś nagranie, czy coś autorsko – niszowego? Ma potencjał :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *